Valg

Resultat av innskytervalg

Fra 25. til 27.mars ble det avhold digitalt innskytervalg i Aasen Sparebank.

Det var totalt 52 personer som avla stemmer i valget.

Resultat av valget er at følgende personer er valgt inn for perioden 2025-2029:

Medlemmer:

  • Morten Andre Hunnes Stokkan velges som medlem, med 42 stemmer
  • Rikke Mo Veie velges som medlem, med 37 stemmer
  • Jørgen Alstad velges som medlem, med 37 stemmer

Varamedlemmer:

  • Anne Berit Flægstad velges som varamedlem, med 32 stemmer

Ta kontakt med oss i Aasen Sparebank

Vi er her for deg - i gode og andre dager

Generell
Lån
05.09.2025

Mellom to hus? Da kan mellomfinansiering være redningen

Du har funnet den perfekte boligen. Du kjenner det i magen – dette er stedet du vil bo. Budet er lagt inn, og du vant. Gratulerer! Men én ting gjenstår: Du har ikke solgt boligen du allerede bor i.

Forsikring
GenerellPersonlig økonomi
19.08.2025

Hvordan få studielånet til å vare?

Hurra, du har fått studieplass og skal kanskje endelig flytte for deg selv for første gang? Du har sendt inn og fått godkjent søknad om stipend og lån fra Lånekassen. Så kommer det store spørsmålet: Hvordan få pengene til å vare? Vi gir deg noen tips på hvordan du kan strekke studiepengene dine litt lenger

Daglig bruk
ForsikringUNG
19.08.2025

Skal du flytte for deg selv? Her er forsikringene du faktisk trenger

Å flytte hjemmefra er spennende. Det gir frihet, selvstendighet og et helt nytt ansvar. For selv om det er gøy å bestemme middagen selv og sette på vaskemaskinen når du vil, kommer også en ny hverdag der du må ha kontroll på egne avtaler, økonomi og forsikringer.

Forsikring
GenerellPersonlig økonomi
07.07.2025

Unngå å ta med veggedyr hjem fra ferien

Enten du pakker kofferten for en helgetur til en europeisk storby eller for tre uker i varmere strøk, er det lett å overse en blindpassasjer som kan få ubehagelige konsekvenser: veggedyret.